Saturday, August 22, 2015

Bloggerlar Paylaşıyor Ailesi ile Karaköy Karınca'da Brunch :)

Herkese merhabalar!

Uzun süredir yazmak istediğim bu yazıyı iş, güç derken sonunda yazabildim. Biz geçtiğimiz haftalarda benim de yeni katıldığım ve yazmaya başladığım Bloggerlar Paylaşıyor ailesinden Şafağın Dünyası ve Şans Böceği tarafından düzenlenen Karaköy Karınca 'da düzenlenen keyifli mi keyifli bir brunch'a katıldım. Benim için çok güzel bir gün oldu çünkü hem uzun süredir keyifle takip ettiğim bloggerlar ile tanıştım hem de her pazar burada kurulan Tasarımcılar Pazarını tanıma fırsatı buldum. 

Öncelikle size mean hakkında bilgi vermek istiyorum. Karaköy bildiğiniz gibi son aylarda oldukça popüler bir bölge haline geldi. Değişik havası, el değmemiş yerel esnaflarıyla geleneksel bir görünümü var bence. Bu da ortama bir sıcaklık katıyor. Karaköy Karınca da bu sıcaklığın hissedildiği samimi bir mekan. Özellikle pazar günleri herkese tavsiye ederim çünkü Tasarımcılar Pazarı da her pazar burada kuruluyor. Kahvaltısına da bayıldım. Serpme kahvaltı şeklinde ortaya geliyor. Oldukça özenli hazırlanmış bir sunum ve masaydı :) 


Gördüğünüz gibi tek eksiğimiz kuş sütüydü desem yalan olmaz :)


Ayrıca isimlerimize özel kurabiyeler de Nihan'ın çok güzel bir jestiydi :)


Sürprizlerimiz kurabiyeyle bitmedi. birbirinden değerli tasarımcılar da bizi unutmamış ve hediyelerle destek olmuşlar. Mini bir çekiliş yaptık bana da çok çok güzel hediyeler çıktı yine şanslı günümdeydim sanırım :) İlk turda el işi ve emekle çok güzel tasarımlar yapan sevgili Tubişkooo'dan bir broş kazandım. Tam da bana uygun bir hediye çıktı diyebilirim resmen havalara uçtum :) Daha sonra tüm standı ziyaret etmeye gittim ve bir tane de bisikletli kız kolyesi aldım hemen :) Kesinlikle uğramanız gereken bir stand olduğunu özellikle vurguluyorum :)


Sizce de çok tatlı değil mi ama ? :)


Birbirinden güzel kolyelerden bir kesit :)İkinci çekilişte ise Wood Design House'tan çok güzel tam da yaz günlerine uygun el yapımı Ananas defter kazandım :) Bundan böyle tüm toplantılara benimle girecek en sevdiğim ajandam olacak gibi :)


Mutluluğun resmi bu olsa gerek :)


Etkinlik sonunda diğer standları da gezme imkanı buldum. Hepsi biribirinden özel, el emeği ile yapılmış tasarımlardı. Kesinlikle hatta şiddetle gitmenizi tavsiye ediyorum.


Bu güzel gün için tekrardan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Katılan tüm blogger arkadaşlarımın linklerini de ekliyorum. Mutlaka blog'larına bakmanızı tavsiye ediyorum. 


Tekrar görüşmek üzere!

Güzel haftasonları..

3 comments:

Lerzan Kara said...

ne güzel bir etkinlik olmuş
hediyeleriniz de çok cici iyi günlerde kullanın

Yağmur & Serhat said...

Çok güzel bir etkinlik olmuş hediyelerinizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :)
Sizi takibe aldım, bende bloguma beklerim ..
http://yagmur-serhats.blogspot.com.tr/

Duygunun Blogu12 said...

keşke bende olabilseydim ne güzel etkinlikmiş o :)