Sunday, March 15, 2015

Loreal Elseve Mucizevi Yağ

Pazartesi sendromuna çok az kala herkese selamlar :)


Bugün sizlere geçenlerde bir kampanya sayesinde deneme fırsatı bulduğum Loreal Elseve Mucizevi Yağ'dan bahsedeceğim. Saçlarım çabuk yağlandığı için genelde böyle ürünleri kullanmamayı tercih ediyorum ancak bu kez bir istisna yapayım dedim ürün hakkındaki yorumları okuduktan sonra. Ben genelde banyoya girmeden 10-15 dakika önce ya da banyodan çıktıktan sonra saçlarımı kolay taramak ve bakım yapmak için kullanıyorum. Saç kuruyken nemlendirmek ve elektriklenmeyi önlemek amacıyla da kullanılıyor ama bu şekilde bir kullanım saçımı çok parlattı, adeta yağlı gibi hissettim bu nedenle bu şekilde kullanmayı pek tercih etmiyorum. 

Saç diplerim ne kadar yağlıysa saç uçlarım da bir o kadar kuru. Sanki bu ürünü kullandıktan sonra saç uçlarım daha bir yumuşak, parlak oldu. Bu nedenle kendisini daha çok kullanacağım gibime geliyor :) 
Kullanıma gelirsek, sadece tek bir pompası tüm saça yetiyor. Şişesi de oldukça şık. Eskiden cam şişede sunuyorlarmış ancak elden kaydığı için plastik şişeye dönmüşler. Pompa kısmı döndür aç şeklinde oldukça pratik tasarlanmış.Gratis'lerde bu ara indirimli olarak bulabilirsiniz. (Sanırım normalde fiyatı 20 TL civarında, ancak indirim ile 9.90 TL'ye satın aldım.)

Loreal Paris'in aşağıdaki video'suyla uygulama şeklini görebilirsiniz. Ben de bu video'dan faydalanıp uygulamaya başlamıştım :) Yeniden alır mıyım, evet alırım çünkü saç uçlarımdaki o yumuşaklık ve canlılığı hissetmek bile oldukça iyiydi. Henüz mucizevi bir şekilde saçımı onarıp beslemesini göremesem de kullandıkça sonuçlarını yazacağım. Şimdilik herkese musmutlu haftalar :)

No comments: